Ettevõttest

Tegevusalad

ConArte OÜ on 2009. aastal loodud terviklahendusi pakkuv projekteerimisbüroo. Meie tegevusaladeks on:

Tegevusload

Omame tegevuslubasid:

  • Muinsuskaitseameti poolt väljastatud tegevusluba 678/2012 ajaloomälestised, ehitismälestised, tööstusmälestised, UNESCO maailmapärandi nimekirja objekt

Arhitektuuri ja inseneri erialane vastutuskindlustus summas 250 000€, ERGO Kindlustuse AS. Projekteerimiseks kasutame litsenseeritud CAD programme AutoCAD 2011-2012; MagiCAD; Civil 3D; ArchiCAD

 

SC - UKAS - 9001

Registreeringud

Meil on majandustegevuse registris (MTR) projekteerimistööde teostamiseks alljärgnevad registreeringud:

  • Teede liikluskorralduse projektide tegemine, ELK000066
  • Tee ehitusprojekti koostamine, EEP003302
  • Tee ehitusprojekti ekspertiisi tegemine, EPE001010
  • Ehitusgeoloogilise (geotehnilise) uuringu tegemine, EEG000314
  • Tuleohutuse projekteerimine, ehitamine ja hooldamine, FPR000323
  • Elektripaigaldise projekteerimine ja elektripaigaldise projekti ekspertiisi tegemine, TEL001980
  • Ehitusprojekti koostamine, EEP001726
  • Ehitusprojekti ekspertiisi tegemine, EPE000535
  • Üldehitusliku ehitamise omanikujärelevalve, EEO002049

Meeskond

Tiina Vilberg

Tiina Vilberg

Juhatuse liige

+372 6651 444

+372 520 9928

tiina@conarte.ee

Maria Aarand

Maria Aarand

Tegevjuht

+372 6651 444

+372 521 8079

maria@conarte.ee

Aave Hommik

Aave Hommik

Büroo assistent

+372 6651 444

aave@conarte.ee

Kaido Põld

Kaido Põld

Projektijuht / diplomeeritud ehitusinsener

+372 6651 444

kaido@conarte.ee

Martin Lepplaan

Martin Lepplaan

Arhitekt / volitatud arhitekt

+372 58041849

martin@conarte.ee

Andres Rihe

Andres Rihe

Arhitekt-tehnik

+372 6651 444

andres@conarte.ee

Egni Muuga

Egni Muuga

Maastikuarhitekt / Projektijuht

+372 6651 444

egni@conarte.ee

Dmitri Gridin

Dmitri Gridin

Volitatud elektriinsener

+372 6651 444

dmitri@meliorprojekt.ee

Dmitri Vavilov

Dmitri Vavilov

Volitatud nõrkvoolu insener

+372 6651 444

info@itelec.ee

Stanislav Ismaildžanov

Stanislav Ismaildžanov

Elektriprojekteerija

+372 6651 444

stanislav@meliorprojekt.ee

Urmas Paul

Urmas Paul

Arhitekt / volitatud arhitekt

+372 6651 444

urmas@conarte.ee

Madis Akel

Madis Akel

Konstruktor

+372 6651 444

madis@conarte.ee

Ragne Sauman

Ragne Sauman

Maastikuarhitekt

+372 6651 444

ragne@conarte.ee

Arno Aadma

Arno Aadma

Projektijuht / volitatud ehitusinsener

+372 5344 5787

arno@conarte.ee